Koszyk (pusty) 0
Profesjonalna stylizacja brwi - henna pudrowa
Posted by      08/17/2018 21:57:21    0 Comments
Profesjonalna stylizacja brwi - henna pudrowa

Brwi idealne. Henna pudrowa czy farbka?
Świat beauty przeżywa obecnie eksplozję różnorodności produktów i szkoleń w stylizacji brwi. Z pozoru wydaje się być to temat dobrze nam znany, bo kto nie wykonuje regulacji i koloryzacji brwi?
Jednak depilacja kilku włosków to jeszcze nie stylizacja, tak jak pomalowanie ust nie jest nazywane profesjonalnym makijażem.Czym więc jest dzisiejsza stylizacja brwi i w czym tkwi fenomen?
Przede wszystkim w dobrej edukacji. Niegdyś brwi były traktowane po macoszemu w szkołach kosmetycznych, dziś jest to wiedza, która została zamknięta w kilkunastostronicowych skryptach szkoleniowych.
Podstawą dobrze zaprojektowanych brwi jest rysunek, tak właśnie – ZAPROJEKTOWANYCH, bo stylistki to architekci brwi i nieobca im jest również geometria twarzy! Szkic musi być precyzyjny i dobrany do owalu twarzy oraz osadzenia oczu z uwzględnieniem korekty szerokości nosa i rozstawienia oczu. Prawdziwym fenomenem jest kosmetyczne odkrycie tego lata
– henna pudrowa Elleebana, która nie ogranicza nas do mapowania jedynie w obszarze, gdzie rosną włoski, ale również tam, gdzie ich brak. Dzięki Elleebana Brow Henna klientki mogą się cieszyć pięknym efektem pudrowych brwi aż do 14 dni, natomiast kolor włosa pozostaje żywy aż do sześciu tygodni. Brow Henna to nie tylko uzupełnienie brwi tam, gdzie ich brak, ale również metoda zakrywająca nieatrakcyjny już makijaż permanentny bądź szansa na zapuszczenie przez klientkę brwi, o których marzyła, bez potrzeby używania makijażu.
Henna to również naturalna pielęgnacja brwi. Henna poprawia kondycję włosków, także tych zniszczonych lekami bądź przesuszonych kosmetykami do makijażu. Dzięki lawsonowi, który działa na skórę
i torebki włosowe lekko ściągająco, zapobiega przedwczesnemu wypadaniu i wymienianiu się włosa.Czy henna pudrowa jest odpowiednim wyborem dla wszystkich?
Niestety, nie ma produktów idealnych. W przypadku klientek o bardzo gęstych brwiach, pragnących wyeliminować siwe włosy lub chcących
zmienić barwę samego włosa bez barwienia skóry, zalecamy użycie wysokiej jakości farbki do brwi Hairwell, która wyróżnia się bardzo krótkim składem oraz niskim 2-proc. stężeniem utleniacza. Paleta barw pozwala na wydobycie piękna brwi, a kolory pozostają nawet do sześciu tygodni.
Farbkę zalecamy, w przypadku klientek wykazujących nadwrażliwość na którykolwiek ze składników henny.

Informacje o szkoleniach Elleebana Brow Henna https://joannaslashes.pl/pl/content/11-henna-pudrowa-elleebana-brow-henna
Produkty Elleebana Brow Henna https://joannaslashes.pl/pl/41-brow-henna

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Komentarz:
Type Code
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć