Koszyk (pusty) 0

Czym jest przeliftowanie i jak go uniknąć?

Posted by      0 Comments  views (111)
Czym jest przeliftowanie i jak go uniknąć?
We wcześniejszych latach (już ponad 10 lat temu) produkty Elleebana były dostępne w buteleczkach/fiolkach/ampułkach, a czas działania preparatu wynosił w tamtych czasach 10-15 minut dla aktywatora oraz 7 minut dla neutralizatora. Bardzo wiele z salonów, które skorzystały ze szkoleń oraz oferowały zabiegi liftingu/ondulacji rzęs z wykorzystaniem tego produktu zaczęło wycofywać te usługi ze swojej oferty ze względu na czas przeprowadzania zabiegu,

The Art of Brow Henna - Sztuka Henny Pudrowej

Posted by      0 Comments  views (2264)
The Art of Brow Henna - Sztuka Henny Pudrowej
Henna marki Elleebana trafiła na rynek i od razu bije rekordy popularności, znikając z półek. Chcielibyśmy opowiedzieć wam co nieco o tym, jak powstawała nasza linia produktów, bo faktycznie nie jest to produkt, który został szybko wyprodukowany, nic z tych rzeczy! Otto ze swoim zespołem badawczym pracował nad gamą produktów z henny już w roku 2014 , kiedy nawiązał kontakt z producentami innej marki henny.

Profesjonalna stylizacja brwi - henna pudrowa

Posted by      0 Comments  views (97)
Profesjonalna stylizacja brwi - henna pudrowa
Świat beauty przeżywa obecnie eksplozję różnorodności produktów i szkoleń w stylizacji brwi. Z pozoru wydaje się być to temat dobrze nam znany, bo kto nie wykonuje regulacji i koloryzacji brwi? Jednak depilacja kilku włosków to jeszcze nie stylizacja, tak jak pomalowanie ust nie jest nazywane profesjonalnym makijażem.

Lifting rzęs – nowa era w stylizacji oprawy oka

Posted by      0 Comments  views (110)
Lifting rzęs – nowa era w stylizacji oprawy oka
Każda kobieta pragnie dziś wyglądać atrakcyjnie, jednak tempo życia niejednokrotnie dyktuje nam warunki waloryzacji czasu oraz decyduje o tym na co nas stać nie tylko finansowo, ale również czasowo. W myśl idei nie tylko upiększać, ale i dbać powstał zabieg, który jest zdecydowanym hitem ostatnich dwóch sezonów w Polsce, słynny już lifting i laminacja rzęs. Czym więc jest ten popularny zabieg i na czym polega jego fenomen?

Klej - lojalny przyjaciel czy kapryśny drań ?

Posted by      0 Comments  views (49)
Klej - lojalny przyjaciel czy kapryśny drań ?
Niejednokrotnie zastanawiamy się, czy trafiłyśmy na jakiś błąd w produkcji, czy to kwestia ''gorszego dnia'', bo nasz klej znów płata nam figle. Czas pracy nieubłaganie się wydłuża, a my wyciskamy z siebie siódme poty aby nasze piękne wachlarze volume nie składały się do postaci rzęs o grubuści 0.25.
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć