Koszyk  

Brak produktów

0,00 zł Wysyłka
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj zamówienie

Promocje

Wszystkie promocje

Lampy W kategorii znajduje się 5 produktów.

Profesjonalne oświetlenie przy pracy stylistki

Dobre oświetlenie jest nieodłącznym elementem wyposażenia każdej profesjonalnej stylistki rzęs. W naszej ofercie znajdziesz lampy Glamcor, które są najbardziej pożądane w świecie rzęs, makijażu permanentnego oraz fotografii. Lampa Glamcor zawdzięcza swoją pozycję na rynku dwóm elastycznym ramionom, pozwalającym na indywidualne ustawienie kąta padania światła tak, aby oczy były wystarczająco doświetlone.

Glamcor Classic Elite – ten klasyczny model lampy Glamcor umożliwi Ci pracę w idealnym białym świetle o trzech rodzajach natężenia, które możesz regulować według indywidualnych potrzeb Twoich i klientki. Białe światło daje znakomity kontrast, przez co jeszcze wyraźniej dostrzeżesz nawet najmniejsze rzęsy, a co za tym idzie, skrócisz czas pracy i podniesiesz jakość swoich usług. Lampa Glamcor sprawdza się nie tylko w salonach kosmetycznych, ale również u mobilnych stylistek rzęs, które potrzebują lekkiego i poręcznego ekwipunku. Nie bez znaczenia jest również liczba diod LED, które emitują światło na tyle wyraziste, by zdjęcia Twoich prac wyglądały niczym prosto ze studia fotograficznego. Lampa Glamcor to produkt wart polecenia.

Glamcor Multimedia Extreme – to ekskluzywny model lampy Glamcor, posiadający dodatkowe ramię do szybkiego montażu tabletu, smartphone’a, kamery bądź lustra. To ostatnie jest szczególnie przydatne w codziennym użytkowaniu przy stylizacji rzęs. Zapewnia możliwość widzenia front view, co w pracy stylistki rzęs jest niezwykle ważne. Pozwala stworzyć harmonijny i piękny design nie tylko przy zamkniętym, ale także otwartym oku klientki. Dzięki temu pomysłowemu rozwiązaniu nie musisz czekać do momentu otworzenia oczu przez klientkę. Lampa Glamcor umożliwia korygowanie pracy na bieżąco. Model Multimedia Extreme został wzbogacony o dodatkową regulację temperatury światła, która doskonale sprawdza się przy zakładaniu płatków do przedłużania rzęs, gdy białe światło może podrażnić oko i wywołać łzawienie. Tu z pomocą przyjdzie nam światło żółte i łagodne, które jest przyjazne dla oka klientki. Zmienność barwy światła wpływa na komfort pracy stylistki oraz znacząco redukuje efekt zmęczenia oczu. Ponadto wszystkie funkcje możesz regulować za pomocą pilota dołączonego do zestawu.

Jeżeli jednak nie możesz sobie jeszcze pozwolić na lampę Glamcor,ale pragniesz, by zdjęcia Twoich rzęs były idealne i jakością przypominały te od fotografa, to Selfie Light jest rozwiązaniem dla Ciebie.