Koszyk  

Brak produktów

0,00 zł Wysyłka
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj zamówienie

Promocje

Wszystkie promocje

Kleje do rzęs W kategorii znajduje się 6 produktów.

Kleje do przedłużania rzęs najwyższej jakości!

Oferujemy najmocniejsze i najszybciej schnące kleje do przedłużania rzęs, jakie dostępne na rynku. Cechuje je niska oparowość oraz kompatybilność. Dzięki specjalnej formule doskonale współgrają ze sobą – możesz je łączyć tak, aby pracować szybko, a także efektywnie w dowolnych warunkach.

JL Volume – półsekundowy klej do przedłużania rzęs, który pracuje idealnie już od 19,5 stopnia Celsjusza i wilgotności 38%! Wysokie temperatury czy wilgotność nie stanowią dla niego problemu. Dobrze łączy się z klejem JL 5, JL 10 oraz JL Flexi przy bardzo wysokich temperaturach, a nawet wilgotności 68-80%! Bestseller roku 2015 i 2016 na rynku skandynawskim. Świetny do zagęszczania rzęs metodą objętościową oraz przedłużania rzęs metodą 1:1.

JL 10 Elite różni się od innych klejów do rzęs dostępnych w naszym sklepie internetowym nieco gęstszą konsystencją, co nadaje jego wiązaniu elastyczności. Doskonale sprawdzi się u Klientek, które często przeczesują swoje rzęsy bądź śpią na brzuchu. Czas utwardzania to maksymalnie 2 sekundy.

JL 5 oraz JL 4 są klejami do przedłużania rzęs zasychającymi w 1 sekundę. Nadają się do przedłużania rzęs metodą 1:1. JL 5 świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, a także latem, natomiast JL 4 współgra z suchym klimatem miejsca pracy.

JL Black Soft należy do grupy klejów do przedłużania rzęs dla alergików. Dzięki typowi sensitive utrzymuje się na rzęsach od 2 do 3 tygodni. Zalecany do oczu bardzo wrażliwych ze skłonnościami do podrażnień i reakcji alergicznych. Idealny do przedłużania dolnych rzęs.

JL Clear klej szybkoschnący (1-2 sekundy). Pozbawiony Black Carbon, dzięki czemu nie uczula osób z alergią na barwniki. Polecany do stylizacji brwi oraz przedłużania rzęs metodą single lashes.